Česky English

Společnost PRECIZA s.r.o.

 

Profil

 

Společnost PRECIZA je výrobcem vysoce kvalitních protipožárních materiálů, které tvoří samostatné stavební komponenty nebo jsou součástí produktů jiných výrobců.

Veškeré produkty společnosti jsou pravidelně zkoušeny ve státem akreditované zkušebně PAVUS. Výrobky mají v souladu s platnou legislativou ČR přidělen certifikát prokazující jejich vlastnosti.

Společnost byla založena v roce 1990. Je dodavatelem řady podniků v České a Slovenské republice.

 
 

Produkty

 

Základní produkty tvoří protipožární desky TERMOSIL a těsnění PĚNOSIL PLUS. Společnost PRECIZA rovněž zajišťuje protipožární úpravy produktů jiných výrobců. 

Protipožární desky TERMOSIL se používají pro zvýšení požární odolnosti různých materiálů (dřevo, kov apod.) v protipožárních přepážkách (dveře, stěny, stropy apod.).

Protipožární těsnění PĚNOSIL PLUS se používá pro utěsnění protipožárních přepážek, kde v případě požáru zabrání šíření ohně.

 
 

Technologie

 

Protipožární materiály jsou výsledkem dlouholetého výzkumu a vynikají řadou špičkových vlastností. Vedle běžně požadovaných vlastností týkající se odolnosti vůči požáru jsou charakteristické tím, že v průběhu tepelné expozice nevznikají žádné zdraví škodlivé látky.

Vysoká flexibilita výrobních postupů umožňuje vyhovět i velmi specifických požadavkům zákazníků. Protipožární materiály se často používají pro zvýšení požární odolnosti zakázkově vyráběných komponent (zejména dveře, vrata, přepážky apod.).